Як вибрати товар

Як вибирати холодильник

     Перше, на що варто звернути увагу при виборі - це розміри. Тут, можна орієнтуватися на розмір старого холодильника, тим більше, якщо ви збираєтеся встановити новий агрегат на місце старого. Холодильник встановлюють зазвичай на кухні, де його можуть бачать не тільки мешканці квартири, а й гості, тому зверніть увагу на дизайн.


     Друге - це ціна, що залежить від марки (бренду) холодильника , та оснащеності холодильника різними функціями:

 
1. однокомпресорний і двохкомпресорний  У другому типі розміщено два компресора. Один працює на холодильну(плюсову) камеру, другий - на морозильну(мінусову).
Переваги двохкомпресорного – можливість відключати одну з камер (при розморозці, відпустці).
Недоліки - вища ціна

2. система охолодження  Два основних типи - крапельна і No Frost. Перший - при включенні компресора намерзає задня стінка, при виключенні, те що намерзло, розтає і стікає за межі холодильника на піддон, де випаровується. Користувач навіть не помічає процес розморожування.
В системі No Frost задня стінка не намерзає, а в холодильник подається вже холодне сухе повітря.
Переваги: в No Frost - примусова циркуляція холодного повітря, а тому більш рівномірний розподіл температури по холодильнику (перепад 1-2 градуси, в крапельної системи до 6).
Недоліки: No Frost споживає трохи більше електроенергії, трохи більше шумить, блок No Frost зменшує корисний об’єм холодильника. Недоліки і переваги взаємно рівноцінні і не визначальні. Найбільший недолік - виготовлення працездатного блоку No Frost технологічно доступне тільки більш дорогим брендам. Відповідно якщо йде мова про холодильник Samsung то No Frost і не No Frost ціна приблизно однакова. А от Атлант або NORD з системою No Frost буде вже помітно дорожче.
Інвереторна система. Це «нове слово» в системі побутового охолодження-модифікований варіант системи No Frost, значно(на 30% і більше) дорожче від традиційної системи охолодження. Основна відмінність – компресор «постійного» струму з можливістю плавного регулювання потужності. Компресор працює безперервно, що дозволяє вдвічі зекономити затрати електроенергії, швидко набрати заданий рівень холоду і підтримувати його з великою точністю.

3. механічне/електронне управління  Відсутність механічних рухомих частин в системі керування компресором дозволяє більш точно керувати роботою компресора - зменшить витрати електроенергії і збільшить довговічність роботи холодильника.


4. антибактеріальне покриття  Красива наклейка "Ag " або "Microbes Stop" не повинна бути вирішальним аргументом на користь купівлі . Часто виробники використовують це як дотепний маркетинговий хід – дійсно, не будете же ви відрізати шматок холодильника, щоби провести експертизу. Антибактеріальні добавки з сріблом (як і любі добавки до пласмаси) мають властивість дифундувати до поверхні, з якої ви їх змиєте впродовж року, тобто тим, за що заплатите, ви користуватиметеся не більше року.

Ваш номер телефону: